Filmai ir ANIME
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ne aktoriu skandalingiausios naujienos!!!

Go down

Ne aktoriu skandalingiausios naujienos!!! Empty Ne aktoriu skandalingiausios naujienos!!!

Rašyti  Tyloje... Pir. 12 31, 2007 4:08 pm

;] cia desime ne aktoriu skandalingiausias naujienas!
Enrique Iglesias teigia, kad seksui nereikia meilės

Albumo „Insomniac“ autorius tiki, kad geismo visiškai užtenka mėgautis lovos malonumais, praneša „Showbiz“.

„Seksas ir meilė yra absoliučiai skirtingi dalykai, todėl, be abejo, nebūtina mylėti moters, su kuria myliesi, tačiau jei šie du dalykai suderinami, būna nuostabu. Gyvenime kokius dešimt kartų tariausi įsimylėjęs, tačiau galiausiai paaiškėdavo, kad tai tėra aistra. Kelis kartus mano dužo širdis, tačiau tikra meilė mane aplankė tik kartą. Meilė – tai aistra, kuri neužgęsta ilgą laiką ir išauga į pasitikėjimą bei draugystę“, – sakė atlikėjas.


Nepaisant tokio požiūrio į seksą, moterų numylėtinis sako, jog augdamas tvirtai nusprendė nesekti savo tėvo mergišiaus Julio Iglesias pėdomis.

„Negalėčiau pasakyti, kad išmokau kažko apie moteris iš savo tėvo, tačiau supratau, kad permiegoti su 3 tūkst. moterų nėra mano gyvenimo tikslas. Šiaip ar taip, manau, kad bent iš dalies jo palaidūno įvaizdis tebuvo vaidyba ir labai abejoju, ar jis dėl to tapo bent kiek laimingesnis nei aš esu dabar“, – sakė jis.
Tyloje...
Tyloje...
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 269
Join date : 2007-12-27

https://filmaiiranime.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Ne aktoriu skandalingiausios naujienos!!! Empty Re: Ne aktoriu skandalingiausios naujienos!!!

Rašyti  Tyloje... Pir. 01 14, 2008 10:03 pm

Atlikėja Bjork užpuolė fotografą (4)
Islandų popmuzikos žvaigždė Bjork kaltinama tuo, kad atvykusi į Naująją Zelandiją užpuolė vieną fotografą.

Ekscentriška dainininkė fotografui, sekmadienio rytą norėjusiam ją nufotografuoti Oklando tarptautiniame oro uoste, iš nugaros nuplėšė marškinėlius.

Reklama
Laikraščio „New Zealand Herald“ fotografas Glennas Jeffrey pasipiktino tokiu šiurkščiu 42 metų žvaigždės elgesiu.

„Padariau pora nuotraukų... ir kai pasisukau eiti, ji iš nugaros griebė man už juodų marškinėlių ir juos nuplėšė“, – pasakojo jis.

„Tai padariusi ji parkrito ant žemės. Aš su ja visai nekalbėjau ir jos nepaliečiau“, – sakė jis.

Apie šį incidentą buvo pranešta policijai, kuri dabar tiria oro uosto saugumo kamerų įrašus.

Fotografas perspėjo įžymybes, kad jos nesijaustų esančios aukščiau įstatymo.

„Jeigu kažkas kažką užpuola, turi teisę kreiptis į teismą, kad ir kas jie būtų“, – pridūrė jis.

„Man, dirbančiam spaudos fotografu, užpuolimas nėra priimtinas dalykas“, – pažymėjo G. Jeffrey.

Tai ne pirmas kartas, kai Bjork įsivelia į peštynes su fotografais. 1996 metais Tailande dainininkė taip pat buvo užpuolusi vieną reporterį, bet vėliau atsiprašė dėl šio incidento ir jai nebuvo pateikti jokie kaltinimai.
Tyloje...
Tyloje...
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 269
Join date : 2007-12-27

https://filmaiiranime.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume